Contact
Contact
Contact
Contact
Contact

Contact

Wil je meer weten of heb je vraag, laat het ons weten!

Email of bel met

Algemeen

info@sc-heerenveenvrouwen.nl
Voor een algemene vraag of een verzoek kan je hier terecht.

Media en pers

media@sc-heerenveenvrouwen.nl
Voor persvragen kan je terecht bij Sharinda Smelt (06 1500 2364).

Ons supporten

jonathan@sc-heerenveenvrouwen.nl
Wil je een bijdrage leveren? Je bedrijf positioneren? Bel/mail met Jonathan de Man (06 4375 6087).

Organisatie rondom wedstrijden

irene@sc-heerenveenvrouwen.nl
Voor alle organisatorische vragen rondom de eerste selectie kan je terecht bij onze teammanager
Jolanda Huiskamp (06 1504 4111) of Irene de Goede (06 5339 7366).

tim@sc-heerenveenvrouwen.nl
Voor alle organisatorische vragen rondom onze beloften kan je terecht bij onze trainer
Tim Strandstra (06 2516 2197).

chiara@sc-heerenveenvrouwen.nl
Voor alle organisatorische vragen rondom MO16 kan je terecht bij onze trainer
Chiara Kaya (06 1878 7273) of teammanager Roelof van Marrum (06 2030 1028)

Technische zaken

roeland@sc-heerenveenvrouwen.nl of jessica@sc-heerenveenvrouwen.nl
Voor alle technische voetbalzaken kan je terecht bij Roeland ten Berge (06 5148 1964) of Jessica Roosenburg (06 3002 8331).

 

 

Postadres

Stichting Vrouwenvoetbal Noord Nederland
Jongemastraat 10
8701 JD Bolsward

Trainingslocatie

Voetbalvereniging Heerenveense Boys
Rottumerweg 1
8445 PA Heerenveen

Wedstrijdlocatie

vv Heerenveen
Oranje Nassaulaan 21
8448 MT Heerenveen

Wedstrijdlocatie

Voetbalvereniging Heerenveense Boys
Rottumerweg 1
8445 PA Heerenveen

Overige gegevens

KvK: 74883593

Stuur ons een bericht

Je kunt ons een bericht sturen via onderstaand contactformulier. Wij nemen zo snel mogelijk contact met je op!